עברית

Accessibility

Change text size

Change colors

Show links

Accessibility statement

your bag is empty.

מראה מראה שעל הקיר מי הקיר הכי יפה בעיר?

לפני כחודש ביקרתי את הדס מנהלת קשרי לקוחות בנירלט (שבלי קשר לפוסט הזה היא אישה מקסימה שירותית בצורה יוצאת מהכלל ואדיבה ולמה חשוב לי לציין את זה כי בתעשיית העיצוב אני נתקלת בהרבה אנשים… ובהחלט התרשמתי עמוקות מהיחס האישי שלה).

הגעתי למרכז נירלט במתחם דן דיזיין ובדיוק הדס סיימה פגישה עם המעצב עמית ישראל, שעמל במרץ על המיזם החדש בשיתוף איגוד תעשיות הריהוט בישראל  “הבית הישראלי” על טהרת ייצור כחול-לבן בשילוב תו האיכות והשירות. שמוצג בימים אלו בביתן 2 בתערוכת “ריהוטים”,  תערוכת הריהוט הגדולה בישראל. שוחחתי עם עמית וסיפרתי לו על artush והוא הזמין אותנו לקחת חלק בעיצוב הבית.

הביתן מדמה “בית ישראלי” המתפרש על שטח של כ 300 מ”ר,  בעיצוב מודרני/אורבני
בשילוב אלמנטים אקלקטי, בו נבנו חללי מגורים מרווחים – מטבח בשילוב אי יומיומי, פינת אוכל, סלון, חדר משחקים,  חדרי שינה, חדרי ילדים, פינת עבודה, חדרי רחצה, פטיו ועוד, המציגים את החדשנות העיצובית בתחומים השונים.

הגעתי יחד עם נורה פורת הנפלאה בשיא ההקמה של התערוכה שבאופן בלתי נתפס קם לו בית שלם באמצע החלל. התחלנו לעצב קיר בחלל המרכזי. במיוחד עבור היצירות נצבע הקיר בצבע שחור מה שמבליט את היצירות החוצה.

שילבנו את היצירות בהתאמה לחלל שאותו עיצב עמית, עם מחשבה איך להכניס צבעוניות , נשמה ואלמנט אישי בעיצוב בית.

אמנים משתתפים: נטלי בר תמיר, סונדוס לחאם, לימור היידי אמסלאם, חן וליאנו, עידית גולדצווייג, אור קמינסקי, שילה אורינגר, eclect, שירוג,מרים יוחבץ, ליז סלע, חן בלילי, דודי דהאן,איה מארק,דינה ארגוב וסול קליינרמן.